UZMAN DİŞ HEKİMİ

AYBERK ŞAFAK BENLİ

6 Temmuz 1990 doğumluyum.

 

Gençlik yıllarımda başlayan teknik detay ve insan sağlığı konularına merakım beni diş hekimliği mesleğine itti.

 

2014 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden başarılı bir şekilde mezun olduktan sonra kendimi geliştirmek için sayısı 100’ü aşkın kurs, sempozyum ve kongreye katıldım.

 

Dental implantoloji ve cerrahi alanında kendimi üst düzeye ulaştırabilmek için 2019 yılında Guglielmo Marconi University de Oral Surgery & Implantology Educational Program (Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Yüksek Lisans Master programı) tamamlayarak MSc. (Master of İmplantology & Surgery) ünvanını aldım.

 

Estetik Diş Hekimliği alanında kendimi geliştirdikten sonra 2021 yılında Bodrum’da Acıbadem Sağlık Grubu ile kariyerime devam ettim.

 

2 yıllık bir dönemden sonra 2023 yılında Bodrum’da kendi kliniğimi açtım.

  • Bodrum’da ismimi Dentist Ayberk markası haline getirdim.

DENTIST AYBERK

BİZDEN KARELER

DENTIST AYBERK

NEDEN BİZ?

Ağız ve diş sağlığı ile ilgili rahatsızlıkları doğru teşhis edip ‘önce zarar verme’ ilkesi doğrultusunda hastalarımızın gereksinimlerini ve taleplerini karşılamak en büyük misyonumuzdur.
  • Özen ve BağlılıkÖn danışmadan muayene odasına kadar, kliniğimiz ağız sağlığınızı çok ciddiye alan profesyonellerden oluşmaktadır.
  • Kolay ErişimZamanınızın sizin için değerli olduğunu biliyoruz ve bu nedenle diş hekimi randevu hatırlatıcıları ile aramalar ve randevu talepleri için hızlı bir geri dönüş süresi sunuyoruz.
  • Kişiselleştirilmiş SağlıkBizim kliniğimizde sadece bir hasta değilsiniz. Size ve ağız sağlığı ihtiyaçlarınıza ilgi gösteriyoruz.

DENTIST AYBERK

ANLAŞMALI KURUMLAR

DENTIST AYBERK

Bodrum Bitez'de bulunan diş kliniğimize sizleri de bekleriz.


Uzun yıllardır var olan tecrübemiz sayesinde dünyanın dört bir yanından gelen yüzlerce hastamızı hayal ettiği ağız ve diş yapısına kavuşturduk.

10+YILLIK TECRÜBE
1500+BAŞARILI TEDAVİ
10+HİZMET ALANI
150+GÜLÜŞ TASARIMI

Zaman Kaybetmeden, Hemen İletişime Geçin.

Ağız ve Diş Sağlığı ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilir, anında randevu alabilirsiniz.